![](http://www.s.0382.ua/section/newsIconCis2/upload/images/news/icon/nikolai_145051568157.jpg)
![](/2017/020117/PC190384.jpg)
19 грудня Святий Миколай роздає слухняним діткам подарунки. Завітав він і в наш заклад і приніс найбажаніші для дітей подарунки – солодощі. А допомогли йому в цьому директор ТОВ « Стейкагро» Дикун Микола Сергійович, сільський голова Постолюк Тетяна Петрівна. Для найменших вихованців ДНЗ передав цукерки директор СПП « Київська Русь» Розовик Юрій Миколайович. За таку благодійність колектив, діти та їх батьки дуже вдячні цим небайдужим людям. Хай у них буде все добре!