![](http://smo.ucoz.ua/Doc/60392415.jpg)
![](https://im2-tub-ua.yandex.net/i?id=824082e1b57aadcdc7ad463c40953a79&n=33&h=215&w=317)
![](http://bptu.mk.ua/assets/images/mats/CIMG9442.JPG)
З 12 грудня по 15 грудня 2016 року проходив Всеукраїнський тиждень права. Наш заклад також провів на цьому тижні заходи , пов’язані з вивченням прав дитини. На початку тижня для всіх учнів було проголошено про відкриття тижня права і оголошено конкурс малюнків на тему « Правила та права очима дітей». Протягом декількох днів були проведені бесіди на дану тему , доповіді учнів , розгадування кросворду « Право в нашому житті». В кінці тижня підвели підсумки провед
...
Читати далі »