Дорогі школярі!
В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.
![](/_nw/3/s01168986.jpg)
![](/_nw/3/s11213136.jpg)
![](/_nw/3/s61280651.jpg)
![](/_nw/3/s94364754.jpg)
...
Читати далі »