![](/_nw/3/s06010232.jpg)
![](/_nw/3/s36565770.jpg)
![](/_nw/3/s38791133.jpg)
![](/_nw/3/s67467477.jpg)
![](/_nw/3/s88190577.jpg)
![](/_nw/3/s86583390.jpg)
![](/_nw/3/s19408484.jpg)
![](/_nw/3/s40809082.jpg)
![](/_nw/3/s37261797.jpg)
До Дня захисника України і Дня козацтва у нашому закладі проведено декілька заходів. У сільській бібліотеці Семененко Г.В. провела годину вшанування захисників України ,де активну участь прийняли учні школи. У приміщенні НВО також відбувся подібний урочистий захід , після якого молодші діти переглянули відео про козаків , поскладали із пазлів картинки із зображенням героїв Козаччини, а старші учні в цей час у спортзалі проводили "Козацькі забави" , організовані вчителем фізкультури Самійленком А.О..Усі дітки старались, показували швидкість, спритність, стійкість, єдність , всі ті уміння, якими володіли наші славні предки.
...
Читати далі »