![](/_nw/2/s77516284.jpg)
![](/_nw/2/s94796121.jpg)
![](/_nw/2/s71181733.jpg)
В рамках заходів до Дня українського козацтва і Дня захисника України 11 жовтня учні 5-8 класів після уроків зібралися у спортзалі, щоб позмагатися у нову для нашого закладу гру « Дарст» . На початку був проведений ґрунтовний інструктаж, а далі всі по черзі змогли попробувати свої сили у попаданні в ціль. В кінці були підведені підсумки . Головне у цьому заході те , що всім дітям сподобалось
...
Читати далі »