Вітаю Вас, Гість

Травневого сонячного ранку  під розлогими деревами  подвір’я закладу виструнчились усі класи школи і дитсадок. Розпочалася урочиста лінійка , присвячена закінченню 2017/2018 навчального року і свята Останнього дзвоника. Уже стало традицією у закладі  заходити на останню лінійку дев’ятикласникам разом з батьками, що завжди проходить хвилююче, адже на таку лінійку вони виходять востаннє – вони випускники. Їх у цьому році лише троє. Але для них організоване гарне свято, прозвучало багато побажань  з вуст директора  НВО Глоби С.М., сільського голови  Постолюк Т.П., отця Володимира, батьків учнів, першої вчительки  Хмельницької Л.В., класного керівника Самійленка А.О., першокласників.  Вони отримали грамоти за активну участь у культурно-масовому і спортивному житті школи. Учениця 9 класу Сизоненко Інна нагороджена Похвальним листом за високі досягнення у  навчанні. На святі  було нагороджено багато дітей за призові місця  і участь у різних  конкурсах.

Наприкінці свята кожна випускниця подала останній дзвінок, а потім всі разом написали свої побажання на кульках і запустили їх у небо. Неочікувано для гостей свята був флешмоб. Всі учні від 1-го по 9-ий  клас танцювали на подвір’ї школи.  І на завершення дев’ятикласниці з першачками , першою вчителькою  і класним керівником переступили востаннє шкільний поріг ... Читати далі »

Переглядів: 352 | Додав: Оса | Дата: 28.05.2018 | Коментарі (0)

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у закладі з 21 по 25 травня проведені заходи спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму:

  1. Урок « Безпека на дорозі – безпека життя».
  2.  Зустріч з батьками-водіями на тему дотримання правил дорожнього  руху.
  3.  Бесіда з батьками учнів, щодо забезпечення захисту здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання норм безпечної поведінки на дорозі.
  4.  Профілактична бесіда з учнями стосовно безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедами. ... Читати далі »
Переглядів: 313 | Додав: Оса | Дата: 28.05.2018 | Коментарі (0)