Керуючись Законом України " Про благоустрій населених пунктів" , в рамках двомісячника благоустрою територій і щорічної акції " За чисте довкілля" працівники нашого закладу та учні від 1-го до 9 класу залучилися до упорядкування подвір"я закладу та прилеглої території, дитячого і спортивного майданчиків. Перший етап - це вигрібання торішнього листя, збирання сухих гілок та сміття. Робота проводилася організовано, швидко і весело. Результатом стало чисте подвір"я, яке враз зазеленіло , ніби усміхнулось.
![](/_nw/1/s23433883.jpg)
![](/_nw/1/s80523713.jpg)
![](/_nw/1/s62561397.jpg)
![](/_nw/1/s27549453.jpg)
![](/_nw/1/s65392485.jpg)
![](/_nw/1/s53873985.jpg)
![](/_nw/1/s30046529.jpg)
![](/_nw/1/s80282018.jpg)
![](/_nw/1/s06203723.jpg)
![](/_nw/1/s92200479.jpg)
...
Читати далі »