![](/2017/130617/IMG_3978.jpg)
![](/2017/130617/IMG_3980.jpg)
![](http://phrbdut.at.ua/2017/290517/-2.jpg)
![](http://phrbdut.at.ua/2017/290517/-24.jpg)
![](http://phrbdut.at.ua/2017/290517/-5.jpg)
Сьогодні, 29 травня на центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбулася урочиста церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей Переяслав-Хмельницького району, присвячена 85-річчю утворення Київської області. Ця неординарна подія зібрала представників навчальних закладів району, які у 2016-2017 навчальному році досягли високих вершин у різних галузях.
Для всіх учасникі
...
Читати далі »