09 березня 2017р. у Вовчківському НВО відбулося вшанування пам’яті Дня народження Великого Кобзаря.Атмосфера свята , вдягнені у вишиванки діти, заквітчані голови дівчат, рушники та портрети Кобзаря усе це свідчило, що українська мова та традиції українського народу не забуті, вони живуть серед нас, нагадують про наші коріння. А це саме те, чого прагнув, за що боровся великий син України – Тарас Григорович Шевченко.
![](/2017/100317/P3100421.jpg)
![](/2017/100317/P3100425.jpg)
![](/2017/100317/P3100428.jpg)