Вітаю Вас, Гість

19:21
НА КИЇВЩИНІ СТАРТУЄ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПЛАКАТІВ «БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ!»

Для популяризації безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на дорозі, попередження негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та дитячого дорожньо-транспортного травматизму 10 березня 2016 року відбудеться обласний конкурс плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!».

Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Управлінням безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України.

Роботи, що відповідають тематиці конкурсу – дотримання безпеки дорожнього руху – подаються за 10 днів до проведення заходу не пізніше 29 лютого 2016 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні та вихованці навчальних закладів області.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

І вікова категорія: 6 – 9 років;

ІІ вікова категорія: 10 – 14 років;

ІІІ вікова категорія: 15 – 17 років.

Від кожного району, міста Київщини на конкурс подається не більше 3 робіт – по одній роботі в кожній віковій категорії.

Також необхідно подати: заявку від району, міста (за зразком, наведеному в додатку до «Положення», на с.4); наказ про підсумки І (районного, міського) етапу Конкурсу.

Особливу увагу зверніть на наступні документи:

  • Положення про проведення конкурсу
  • Маркування

Роботи слід подати за адресою: бульвар 50-річчя Перемоги, 90, м. Біла Церква, телефон для довідок (04563)4-18-27, (067)443-18-23, e-mail: ctduk_tehniku@ukr.net, відділ науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Роботи можна відправити «Новою поштою» (м. Біла Церква, відділення №5), замовивши послугу «Відділення - Адреса»

Переглядів: 301 | Додав: Оса | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: